Agenții

Sediul central Falticeni ( Autogara Romfour )

Agenția Alba Iulia

  • Agent vanzari : Cristina Alzner
  • Strada : Bulevardul Revoluției, Nr.18 A, Bloc B8, Ap.4, Spațiul C
  • Telefon : 0747 098 222
  • E-mail : cristina.alzner@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Bacău

  • Agent vanzari : Silviu Rotaru
  • Strada : Mihai Viteazu, Nr.3 (Lângă Farmacia Catena)
  • Telefon : 0749 025 054
  • E-mail : silviu.rotaru@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Bârlad

  • Agent vanzari : Aurora Motrea
  • Strada : Republicii, Nr.128 (vizavi de stația de autobuz Cerbul de Aur)
  • Telefon : 0752 310 681
  • E-mail : aurora.motrea@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Botoșani

  • Agent vanzari : Roxana Albu
  • Strada : Calea Națională, Nr.71, Bloc G 11, Scara A
  • Telefon : 0749 025 055
  • E-mail : roxana.albu@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Brăila

  • Agent vanzari : Cristian Moldoveanu
  • Strada : Calea Călărașilor, Nr.60
  • Telefon : 0744 799 199
  • E-mail : cristian.moldoveanu@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Brașov

  • Agent vanzari : Cosmin Rusu
  • Strada : Hărmanului, Nr.47 A (Autogara nr.3)
  • Telefon : 0758 076 183
  • E-mail : cosmin.rusu@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția București

  • Agenți : Ana-Maria Nistoroaia | Marina Marcu
  • Strada : Gheorghe Duca, Nr.6 (vizavi de Mega Image)
  • Telefon : 0743 846 804 | 0757 570  974
  • E-mail : andreea.nistoroaia@romfour-tur.ro | marina.marcu@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 20:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Buzău

  • Agent vanzari : Maria Simionoae
  • Strada : Unirii, Bloc B16, Parter
  • Telefon : 0752 799 299
  • E-mail : maria.simionoae@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Călărași

  • Agent vanzari : Camelia Bălan
  • Strada : Prelungirea București, Bloc I 37, Parter (lângă Parcul Big)
  • Telefon : 0746 299 399
  • E-mail : camelia.balan@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Câmpulung Moldovenesc

  • Agent vanzari : Adrian Costa
  • Strada : Alexandru Bogza, Nr.9 (incinta Autogară)
  • Telefon : 0745 237 419
  • E-mail : adrian.costa@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Constanța

  • Agent vanzari : Mihaela Jieanu
  • Strada : Bulevardul Tomis, Nr. 299, Bloc B3, Parter, Scara A (vizavi de OMV)
  • Telefon : 0751 286 695
  • E-mail : mihaela.jieanu@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Craiova

  • Agent vanzari : Ștefan Anca
  • Strada : Decebal nr.13 (Autogara Nord)
  • Telefon : 0751 081 510
  • E-mail : anca.stefan@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Deva

  • Agent vanzari :
  • Strada : Strada Iuliu Maniu Bloc C1 Parter
  • Telefon : 0748 285 285
  • E-mail :
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Dorohoi

  • Agent vanzari : Gabriela Gociu
  • Strada : Grigorie Ghica, Bloc C5, Parter
  • Telefon : 0751 069 145
  • E-mail : gabriela.gociu@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Fălticeni

  • Agent vanzari : Anca Ștefan
  • Strada : Bulevardul 2 Grăniceri, Nr. 2A (lângă Asirom)
  • Telefon : 0758 064 102
  • E-mail : anca.stefan@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 08:00 – 18:00 | S: 08:00 – 16:00

Agenția Focșani

  • Agent vanzari : Florentina Pepene
  • Strada : Mărășești, Nr.61
  • Telefon : 0747 499 299
  • E-mail : florentina.pepene@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Galați

  • Agent vanzari : Elena Pastramă
  • Strada : Morilor, Nr.151 (incinta Casei de Cultură – La Păpădie)
  • Telefon : 0741 268 116
  • E-mail : elena.pastrama@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Gura Humorului

  • Agent vanzari : Lucia Lupoaia
  • Strada : Bulevardul Bucovinei, Nr.5 (lângă Hotelul Best Western)
  • Telefon : 0743 299 699
  • E-mail : lucia.lupoaia@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Hârlău

  • Agent vânzari : Adrian Plescaciuc
  • Strada : Ștefan cel Mare Bloc 10, nr.5, Parter (lângă BRD)
  • Telefon : 0751 075 219
  • E-mail : adrian.plescaciuc@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Iași

  • Agent vanzari : Dana Neamțu
  • Strada : Străpungerii Silvestru, Nr.7
  • Telefon : 0747 066 988 / 0232 214 461
  • E-mail : dana.neamtu@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Onești

  • Agent vanzari : Luminița Drăgan
  • Strada : Bulevardul Republicii, Nr.78 (lângă Autogara)
  • Telefon : 0747 044 446
  • E-mail : luminita.dragan@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Oradea

  • Agent vanzari : Simona Galea
  • Strada : Republicii, Nr.81 (lângă Gară)
  • Telefon : 0751 125 340
  • E-mail : simona.galea@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Pașcani

  • Agent vânzari : Georgiana Coștiug
  • Strada : Grădiniței (vizavi de Integrata)
  • Telefon : 0751 222 145
  • E-mail : georgiana.costiug@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Piatra Neamț

  • Agent vanzari : Mihaela Enea
  • Strada : Bulevardul Republicii, Nr. 42 (lângă Rocri)
  • Telefon : 0744 799 299
  • E-mail : mihaela.enea@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Pitești

  • Agent vanzari : Marilena Constantin
  • Strada : Târgul din Vale, Nr.54 (incinta Autogara Sud)
  • Telefon : 0747 108 222
  • E-mail : marilena.constantin@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Ploiești

  • Agent vanzari : Roxana Grigore
  • Strada : Piața Mihai Viteazu, Nr.2, Bloc 37 F
  • Telefon : 0753 183 957
  • E-mail : roxana.grigore@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Rădăuți

  • Agent vanzari : Floarea Panciuc
  • Strada : Putnei, Nr.1 (lângă Urso Bruno)
  • Telefon : 0752 310 662
  • E-mail : floarea.panciuc@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Râmnicu Vâlcea

  • Agent vanzari : Larisa Toabeș
  • Strada : George Coșbuc, Nr.4 (incinta Autogara 1 Mai)
  • Telefon : 0746 060 000
  • E-mail : larisa.toabes@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Reghin

  • Agent vânzari : Rogin Jolan
  • Strada : Gării, Nr.71 (vizavi de Gară)
  • Telefon : 0752 777 799
  • E-mail : rogin.jolan@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Roman

  • Agent vanzari : Andreea Scheianu
  • Strada : Ștefan cel Mare, Nr.273 (langă Gară)
  • Telefon : 0749 210 010
  • E-mail : andreea.scheianu@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Sibiu

  • Agent vanzari : Daniela Marpozan
  • Strada : 9 Mai, Nr.42 (lângă Gară)
  • Telefon : 0747 182 821
  • E-mail : daniela.marpozan@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Suceava

  • Agent vanzari : Alex Covașă
  • Strada : Nicolae Bălcescu, Nr.8 (vizavi de BancPost)
  • Telefon : 0752 163 140
  • E-mail : alex.covasa@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Târgoviște

  • Agent vanzari : Ovidiu Nechita
  • Strada : Tudor Vladimirescu, Nr.3 (lângă Casa de Pensii)
  • Telefon : 0758 799 299
  • E-mail : ovidiu.nechita@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Târgu Frumos

  • Agent vanzari : Ionela Chiriac
  • Strada : Justiției nr.6
  • Telefon : 0751 073 320
  • E-mail : ionela.chiriac@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Târgu Mureș

  • Agent vanzari : Carmen Dan
  • Strada : Gheorghe Doja, Nr.161 (lângă Hotel Darina)
  • Telefon : 0740 777 711
  • E-mail : carmen.dan@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Tecuci

  • Agent vanzari : Monica Dinu
  • Strada : Gheorghe Petrașcu, Nr.23 D
  • Telefon : 0742 299 799
  • E-mail : monica.dinu@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Tulcea

  • Agent vanzari : Irina Abramov
  • Strada : Piața Independenței, Nr.1 (Incinta Casa de Cultură)
  • Telefon : 0751 289 968
  • E-mail : irina.abramov@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00

Agenția Vaslui

  • Agent vanzari : Daniela Bălan
  • Strada : Alexandru Vlahuță, Nr.13 (lângă Lidl)
  • Telefon : 0745 262 081
  • E-mail : daniela.balan@romfour-tur.ro
  • Program : L-V: 09:00 – 17:00 | S: 09:00 – 13:00